window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-KJNMWJ537M');

Hakkımızda

CTT Kurumsal İletişim Ajansı, 2020 Yılı Ocak ayına kadar, özel uzmanlık alanı reklam danışmanlığı ve web tasarım olan bir ‘tam hizmet reklam ajansı’olarak hizmet vermiştir. Kreatif servis verdiği kurum ya da ürünlerin, pazarlama ya da prestij amaçlı görsel ve sözel materyallerinin tasarlanması; broşürler, web siteleri, ambalaj, promosyon malzemeleri, basılı medya kampanyaları, animasyon ve tanıtım filmleri araclığıyla, kreatif taleplerin hedef kitleyle buluşturulması konusunda hizmetler üretmiştir.

2020 yılı Ocak Ayından itibaren Sektörde benzeri olmayan Butik E-Ticaret Ve Pazaryerleri Danışmanlığı, Amazon ve Aliexpress Danışmanlığı, Sosyal Medya Ve Google ADS Reklam Yönetimi danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Kısaca verdiğimiz hizmeti tanımlamamızı gerekir ise;

Firmanızı ve ürünlerinizi internet üzerinden tanıtabilmek ve satışını yapabilmek için gerekli bütün çalışmaların tarafımızdan yapılarak, Projeye özel Anahtar teslim çözümler sunuyuroz.

Buna Göre

  • E-Ticaret Sitenizin Komple Kurulumu Yapıyoruz.
  • Pazaryeri Başvuruları Ve APİ Tanımlamaları yapıyoruz. Ürün Gönderimlerinizi Sağlıyoruz.
  • Google ADS, Merchant, Search Console, Analiytcs, Business Tanımlamalarını Yapıyoruz.
  • Sosyal Medya Hesaplarınızı Oluşturuyoruz.
  • Face Business Kurulumları, Pixel Kurulumu, Katalog Ve Mağaza açılışlarını yapıyoruz.
  • SEO Çalışmaları yapıyoruz.
  • Belirli Süreli Anlaşma sürecinde, Eğitim ve Personel gelişimi sağlayarak Proje teslimi sağlıyoruz.

 

  • Vizyonumuz

CTT bilisim alanındaki teknolojik yeniliklerin içinde olmakta ve bu yenilikleri müsterilerinin hizmetine güvenli bir sekilde sunmaktadır.

Müsterilerimizin web tasarım alanında olan ihtiyaçlarını özenle belirleyip, her birine özel en uygun çözümleri üreterek danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize kurumsal yapı içerisinde sistemler üzerinde olusan sorunları en kısa sürede çözerek web site ve e-ticaret alt yapılarına teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz

CTT tüm müsterilerine karşı dürüst çalışmayı, satışta gösterdigi güleryüz ve kolaylığı satış sonrasında da göstermeyi, nitelikli personel çalıstırmayı ve en önemli olan zamanı iyi kullanmayı, taahhütlerini yerine getirmeyi ilke edinmistir.  "reel çözümler sunar."

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/cttcreative/domains/cttcreative.com/public_html/index.php on line 105