window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-KJNMWJ537M');

Haberler

AMD yaptığı açıklama ile 2019 yılında mobil cihazlar için geliştirdiği ilk ürünleri duyurdu. 2. Nesil Ryzen Mobil İşlemciler   12nm üretim teknolojisi üzerine inşa edilen yeni AMD Ryzen 3000 Serisi Mobil İşlemciler, sınıfının en iyisi performansı, eğlence deneyimi ve özelliklerinin yanında, rakiplerine göre büyüleyici performans geliştirmeleri de sunuyor. Yeni AMD Ryzen mobil işlemciler şu özellikleri barındırıyor:   · Wake on Voice, Modern Standby, akıcı PC oyunl..

DEVAMINI OKU

İki yıl önce ABD’li kredi bürosu Equifax’ın sistemlerinde güvenlik açığı olduğu ortaya çıkmış ve 148 milyon kişiye ait değerli veri sızmıştı. Bu güvenlik ihlali şirkete 1,4 milyar dolara mal olurken, kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Equifax’ın durumunu "istikrarlı"dan "negatif"e düşürdü. ESET’in paylaştığı bilgiye göre, ilk kez bir güvenlik ihlalinin kötü sonuçları, derecelendirme durumunu düşürecek kadar etkili oldu. ESET, dünya ekonomisinde ilk kez görülen ve siber ihlallerin yol aç..

DEVAMINI OKU

Dünyayı şekillendiren uygulamaların güvenliği şirketlerin kritik önceliği haline gelirken, Innovera web uygulama güvenliği için 10 maddelik reçeteyi açıkladı. Dijital dönüşümün hızlanmasıyla birlikte, gerek kurumsal gerekse son kullanıcıya yönelik birçok hizmet ve süreç web uygulamalarıyla yönetilir hale geldi. Bankacılıktan eğitime, sağlıktan ulaşıma kadar pek çok süreç web uygulamaları üzerinden yürüyor. Modern yaşamın kritik bileşenlerinden biri haline gelen bu uygulamaların güvenliğini ..

DEVAMINI OKU
Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/cttcreative/domains/cttcreative.com/public_html/index.php on line 105